brzer
Benjamin Jensen
Benjamin Jensen
| Resolution | 1280x960 |
| Aspect Ratio | 4:3 |
| Scaling Mode | Stretched |
| Display Mode | Fullscreen |
| Brightness | 80% |
| DPI | 400 |
| Sensitivity | 3.9 |
| eDPI | 1236 |
| Hz | 1000 |
| Zoom Sensitivity | 1 |
| Windows Sensitivity | 6 |
| FOV | 68 |
| Offset X | 2.5 |
| Offset Y | 0 |
| Offset Z | -1.5 |
| Presetpos | 2 |
| Keyboard | Logitech G Pro X TKL Keyboard Black |
| Headset | Logitech G Pro X Headset |
| Monitor | ZOWIE XL2546K |
| Gear | ZOWIE EC2-CW |
| Mousepad | VAXEE PA FunSpark |
| CPU | Intel Core i9-12900K |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
| RAM | HyperX Fury 32GB |
| PSU | NZXT C850 |