Dosia
Mikhail Stolyarov
Mikhail Stolyarov
| Resolution | 1920x1080 |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Scaling Mode | Native |
| Display Mode | Fullscreen |
| Brightness | 93% |
| Boost Player Contrast | Enabled |
| V-Sync | Disabled |
| NVIDIA Reflex Low Latency | Disabled |
| Multisampling Anti-Aliasing Mode | None |
| Global Shadow Quality | High |
| Model / Texture Detail | Low |
| Texture Filtering Mode | Bilinear |
| Shader Detail | Low |
| Particle Detail | Low |
| Ambient Occlusion | Disabled |
| High Dynamic Range | Performance |
| FidelityFX Super Resolution | Disabled (Highest Quality) |
| DPI | 400 |
| Sensitivity | 2.5 |
| eDPI | 1000.00 |
| Hz | 1000 |
| Zoom Sensitivity | 1.00 |
| Windows Sensitivity | 6 |
| Style | Classic Static |
| Follow Recoil | No |
| Dot | No |
| Length | 2 |
| Thickness | 1 |
| Gap | -3 |
| Outline | No |
| Color | Green |
| Red | 50 |
| Green | 250 |
| Blue | 50 |
| Alpha | Yes |
| Alpha Value | 999 |
| T Style | No |
| Deployed Weapon Gap | No |
| Sniper Width | 0 |
| FOV | 68 |
| Offset X | 2.5 |
| Offset Y | 0 |
| Offset Z | -1.5 |
| Presetpos | 2 |
| HUD Scale | 1 |
| HUD Color | White |
| Radar Centers The Player | Yes |
| Radar is Rotating | Yes |
| Toggle Shape With Scoreboard | No |
| Radar HUD Size | 1.3 |
| Radar Map Zoom | 0.498768 |
| Headset | Logitech G Pro X Headset |
| Monitor | ZOWIE XL2566K |
| Gear | VAXEE XE Wireless Black |
| Keyboard | Dark Project KD87A |
| Mousepad | SteelSeries QcK Heavy |
| CPU | AMD Ryzen 9 5950X |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
| RAM | G.SKILL Trident Z NEO 16GB |
| Case | Fractal Design Meshify 2 |
| Storage | Samsung 970 EVO Plus 2TB |
| CPU Cooler | NZXT Kraken Z73 |
| Microphone | Shure MV7 |
| Camera | SONY Alpha A6400 |