exit
Raphael Lacerda
Raphael Lacerda
| Resolution | 1280x960 |
| Aspect Ratio | 4:3 |
| Scaling Mode | Stretched |
| Display Mode | Fullscreen |
| Brightness | 130% |
| DPI | 800 |
| Sensitivity | 1.1 |
| eDPI | 880.00 |
| Hz | 1000 |
| Zoom Sensitivity | 0.85 |
| Windows Sensitivity | 6 |
| Style | Classic Static |
| Follow Recoil | No |
| Dot | No |
| Length | 2 |
| Thickness | 0 |
| Gap | -3 |
| Outline | No |
| Color | Custom |
| Red | 50 |
| Green | 250 |
| Blue | 50 |
| Alpha | Yes |
| Alpha Value | 255 |
| T Style | No |
| Deployed Weapon Gap | No |
| Sniper Width | 2 |
| FOV | 68 |
| Offset X | 2.5 |
| Offset Y | 0 |
| Offset Z | -1 |
| Presetpos | 2 |
| DyAc 2 | Off |
| Black eQualizer | 15 |
| Color Vibrance | 15 |
| Low Blue Light | 0 |
| Picture Mode | FPS 2 |
| Brightness | 70 |
| Contrast | 50 |
| Sharpness | 8 |
| Gamma | Gamma 2 |
| Color Temperature | Normal |
| Red | High |
| Case | Corsair ICUE 465X |
| Monitor | ZOWIE XL2546K |
| Gear | VAXEE ZYGEN NP-01S Wireless Blue |
| Keyboard | Wooting 80HE Frost |
| Headset | HyperX Cloud III Wireless Black |
| Mousepad | ZOWIE G-SR III |
| CPU | Intel Core i9-9900K |
| GPU | GALAX RTX 2080 Super |
| Motherboard | MSI MPG Z390 GAMING PRO CARBON |
| RAM | HyperX Predator RGB 16GB |
| Chair | noblechairs HERO |