Lucaozy
Lucas Neves
Lucas Neves
| Resolution | 1280x960 |
| Aspect Ratio | 4:3 |
| Scaling Mode | Stretched |
| Display Mode | Fullscreen |
| Brightness | 115% |
| Boost Player Contrast | Disabled |
| V-Sync | Disabled |
| Multisampling Anti-Aliasing Mode | 8x MSAA |
| Global Shadow Quality | High |
| Model / Texture Detail | Low |
| Texture Filtering Mode | Bilinear |
| DPI | 400 |
| Sensitivity | 1.1 |
| eDPI | 800 |
| Hz | 1000 |
| Zoom Sensitivity | 0.75 |
| Windows Sensitivity | 6 |
| Style | Classic Static |
| Follow Recoil | No |
| Dot | No |
| Length | 2 |
| Thickness | 0 |
| Gap | -3 |
| Outline | No |
| Color | Green |
| Red | 0 |
| Green | 255 |
| Blue | 165 |
| Alpha | Yes |
| Alpha Value | 250 |
| T Style | No |
| Deployed Weapon Gap | No |
| Sniper Width | 0 |
| FOV | 68 |
| Offset X | 1.1 |
| Offset Y | 2 |
| Offset Z | -1 |
| Presetpos | 0 |
| HUD Scale | 0.95 |
| HUD Color | Bright White |
| DyAc 2 | Off |
| Black eQualizer | 10 |
| Color Vibrance | 12 |
| Low Blue Light | 0 |
| Picture Mode | Standard |
| Brightness | 100 |
| Contrast | 60 |
| Sharpness | 7 |
| Gamma | Gamma 2 |
| Color Temperature | Normal |
| Red | High |
| Radar Centers The Player | No |
| Radar is Rotating | Yes |
| Toggle Shape With Scoreboard | Yes |
| Radar HUD Size | 1.1 |
| Radar Map Zoom | 0.3 |
| Mouse | Logitech G Pro X Superlight 2 Magenta |
| Headset | Logitech G PRO X 2 Headset Magenta |
| Monitor | ZOWIE XL2546K |
| Gear | Wooting 60HE v2 Black |
| Mousepad | ZOWIE H-SR III |
| CPU | AMD Ryzen 9 5900X |
| GPU | EVGA GeForce RTX 3060 XC Gaming |
| Motherboard | GIGABYTE X570S AORUS Elite |
| RAM | G.SKILL Trident Z Royal 16GB |
| Case | DEEPCOOL MACUBE 310 |
| Storage | Western Digital Black 500GB |
| PSU | ADATA XPG Pylon 650W |
| CPU Cooler | DEEPCOOL Castle 360EX |