mirbit
Sabit Coktasar
Sabit Coktasar
| Resolution | 1920x1080 |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Scaling Mode | Native |
| Display Mode | Fullscreen |
| Brightness | 130% |
| Boost Player Contrast | Enabled |
| V-Sync | Disabled |
| Multisampling Anti-Aliasing Mode | None |
| Global Shadow Quality | Low |
| Model / Texture Detail | Low |
| Texture Filtering Mode | Bilinear |
| Shader Detail | Low |
| DPI | 800 |
| Sensitivity | 0.90 |
| eDPI | 720 |
| Hz | 1000 |
| Zoom Sensitivity | 1.00 |
| Windows Sensitivity | 6 |
| Style | Classic Static |
| Follow Recoil | No |
| Dot | No |
| Length | 2 |
| Thickness | 0 |
| Gap | -3 |
| Outline | No |
| Color | Green |
| Red | -1000 |
| Green | 0 |
| Blue | -1000 |
| Alpha | Yes |
| Alpha Value | 333 |
| T Style | No |
| Deployed Weapon Gap | No |
| Sniper Width | 0 |
| FOV | 68 |
| Offset X | 2.5 |
| Offset Y | 0 |
| Offset Z | -1.5 |
| Presetpos | 2 |
| HUD Scale | 0.85 |
| HUD Color | Pink |
| Radar Centers The Player | No |
| Radar is Rotating | Yes |
| Toggle Shape With Scoreboard | Yes |
| Radar HUD Size | 1.105 |
| Radar Map Zoom | 0.4 |
| Mouse | Logitech G Pro X Superlight Black |
| Monitor | ZOWIE XL2546K |
| Keyboard | Ducky One 2 TKL |
| Headset | SteelSeries Arctis Pro |
| Mousepad | SteelSeries QcK Heavy |
| CPU | Intel Core i9-11900K |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
| Storage | Samsung 970 EVO Plus 500GB |
| CPU Cooler | NZXT Kraken X62 |