mou
Rüstem Tlepov
Rüstem Tlepov
| Resolution | 1024x768 |
| Aspect Ratio | 4:3 |
| Scaling Mode | Black Bars |
| Display Mode | Fullscreen |
| DPI | 400 |
| Sensitivity | 2.70 |
| eDPI | 1080 |
| Hz | 1000 |
| Zoom Sensitivity | 0.913 |
| Windows Sensitivity | 6 |
| Style | Classic Static |
| Follow Recoil | No |
| Dot | No |
| Length | 2 |
| Thickness | 1 |
| Gap | -2 |
| Outline | No |
| Color | Green |
| Red | 255 |
| Green | 255 |
| Blue | 255 |
| Alpha | Yes |
| Alpha Value | 200 |
| T Style | No |
| Deployed Weapon Gap | No |
| Sniper Width | 1 |
| FOV | 65 |
| Offset X | 1.1 |
| Offset Y | 2 |
| Offset Z | -2 |
| Presetpos | 0 |
| Mouse | Logitech G Pro X Superlight Black |
| Monitor | ZOWIE XL2566K |
| Gear | Dark Project KD87A Optical Pudding White |
| Headset | HyperX Cloud II |
| Mousepad | Artisan Hayate Otsu Soft Wine Red |
| CPU | Intel Core i9-9900K |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti |